banner_head2Firma Carbon Solutions Global Ltd. zajmuje się działalnością środowiskową i działa w pięciu krajach. Oferta CSG dotyczy wdrażania unikalnych rozwiązań biznesowych, które bez wyjątku, przyczyniają się do zachowania środowiska i osiągnięcia globalnego, zrównoważonego rozwoju, we wszystkich dziedzinach i na wszystkich kontynentach.

http://www.carbonsolutionsglobal.com/

Wiarygodność oferty CSG potwierdzają:
1. Berau Veritas. Jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych firm certyfikacyjnych o zasięgu globalnym, w której kompetencjach leży także nadzorowanie przemysłu lotniczego i przemysłu jądrowego.

http://www.bureauveritas.pl/wps/wcm/connect/bv_pl/local/home/about-us

2. KPMG. Jest uznana firmą audytorska o zasięgu globalnym. Należy do tak zwanej „wielkiej czwórki” czyli grupy czterech największych firm audytorskich do której należy także Ernst & Young.

http://www.kpmg.com/pl/pl/about/strony/historia.aspx

3. 2degrees. Globalnie uznana za najbardziej obiektywną, wiodącą na świecie platforma współpracy i usług służąca rozwojowi zrównoważonego biznesu. Zrzesza z ponad 49 400 członków z 178 krajów. Prowadzone przez 2degrees programy dużego formatu i usługi członkowskie umożliwiają tysiącom ludzi rozwiązywanie problemów, wymianę najlepszych praktyk oraz powodują współpracę dzięki której pozyskują skuteczne rozwiązania. W rezultacie członkowie i klienci 2degrees, są w stanie przyspieszyć wdrażanie zrównoważonych strategii biznesowych i innowacji, które przekładają się na redukcję kosztów oraz ryzyka, przy jednoczesnym wzroście wartości akcji. W ten sposób 2degrees przyczynia do rozwoju zrównoważonego biznesu i tak się dzieje.

https://www.2degreesnetwork.com/about/

4. Gold Standard. Fundacja założona w 2003 roku przez WWF i inne międzynarodowe organizacje pozarządowe ( z najlepszymi referencjami), w celu procedowania projektów zmniejszających emisję dwutlenku węgla, w ramach Mechanizmu Czystego Rozwoju ONZ (CDM). Gold Standard w dniu dzisiejszym to 80 współpracujących organizacji pozarządowych i 1100 projektów zrealizowanych w ponad 70 krajach. Projekty te przyniosły miliardy klimatycznych i konkretne wyniki rozwoju zrównoważonego w lokalnych społecznościach na całym świecie. Carbon Global Solutions ściśle współpracuje z Fundacją Gold Standard.

http://www.goldstandard.org/

Rynek.
Potencjalnie zainteresowani zakupem sadzonek oxytree to :
1. Właściciele wszystkich obiektów w budowie i wszystkich terenów w trakcie zagospodarowania – z uwagi na szybki wzrost i możliwość uzyskania cienia już po roku od posadzenia.
2. Firmy zajmujące się zagospodarowaniem terenu do stabilizacji gruntów z uwagi na mocny, i długi (9m) system korzeniowy.
3. Instytucje edukacyjne i badawcze – z uwagi na zbawienny wpływ na środowisko.
4. Ośrodki wypoczynkowe i sanatoryjne – z uwagi na dużą produkcję tlenu, i właściwości odstraszające uciążliwe owady ( komary, muchy).
5. Właściciele wszystkich obiektów w budowie i wszystkich terenów w trakcie zagospodarowania – z uwagi na szybki wzrost i możliwość uzyskania cienia już po roku od posadzenia ( samorządy, firmy, instytucje prywatne i publiczne).
6. Podmioty zainteresowane przemysłowym wykorzystaniem drewna – z uwagi na szybki wzrost.
7. Plantatorzy i rolnicy – z uwagi na szybki wzrost i pozostałe walory.
8. Pszczelarze – z uwagi na miododajność .
9. Właściciele niewielkich terenów i działek na które nie znaleźli dotychczas pomysłu.
10. Etc.

Aby przystąpić do oxyprogramu i zostać partnerem firmy Carbon Solutions Global Ltd.
(button)Oxyprogram

Aby zakupić sadzonki na rok 2016 należy wypełnić formularz dostępny pod poniższym przyciskiem:

kup

Aby uzyskać pomoc lub więcej informacji zadzwoń pod numer (81)7 500 700 lub napisz do nas: KONTAKT

OXYTREE W POLSCE

1. Sadzonka Oxytree przyjechała do Kolegi Michała 02.06.2015. Michał trzymał je zgodnie z instrukcją dwa dni w nasłonecznionym miejscu. Sadzonki miały 32 cm wysokości razem z doniczką, a średnica łodygi miała ok.6-7mm
2. 5-go czerwca 2015 roku Michał uroczyście zasadził drzewko. Przygotował do tego odpowiedni dołek o wymiarach 35/35/40. Po zasadzeniu sadzonka została obficie podlana.
3. W pierwszym tygodniu Oxytree Michała urosło o 5 cm .
4. Dnia 12.07.2015 drzewko uzyskało wysokość 39 cm .
5. Oxytree znowu urosło i 18 lipca 2015 miało już 45cm .
6. Po kolejnych bez mała dwóch tygodniach drzewko ma 75 cm wysokości.
7. Gdy nastały sierpniowe upały Michał podlewał swoje Oxytree zbyt obficie i zahamował troszkę wzrost drzewka. Teraz jest już lepiej, Oxytree rośnie i nadrabia stracony czas.

 

 

banner_foot2